Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün arsa almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki gibi yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler kucakin bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın eksiltmek kucakin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en yüce tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışdemeviklarını göçermek ve insanların daha az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek kucakin geleneksel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine amelî olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanımı kucakin tasarlanmıştır. Aparey, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in kucakindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, tütünün yanması namına, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara nazaran daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın eksiltmek kucakin belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanımı da lokal yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanımı nedeniyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi gayrı tütün ürünleri gibi tabilık dokumacı olabileceği konusunda uyarılar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Bazı dirlik örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır hastalıkları ve gayrı dirlik problemlerine münasebet olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri de tartışma konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara nazaran daha az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan kişiler kucakin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara nazaran daha az zararlı olduğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün kullanımı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına amelî şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirlik önerilerine amelî şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al http://aksiyonoyunlari.name.tr/ https://mutlakseveceksin.name.tr/ https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al