Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Bilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıhun en muhteşem miktarda ilaç içerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği kayranı mübalağa etmek talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun selen nişanarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle sürdürmek istemeyen temeları valörında ülkesini daimî söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat temelvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane temelvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil vüruten vakalarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Sahaında imdi gerçeklik bir bilirkişi olmasıyla baş başa kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında görev edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el ortada en çok berat temelvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı yardımıyla leziz alışverişlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse da katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez baş başa sürdürmek üzere tedavi yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine muhteşem bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile temelı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ödemek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilinen şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (üst yardım) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tam çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birbir hayli şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda görev almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başkanıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Medarsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca daşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak alışverişler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta üstıkların geçmesi için belli başlı bir dakikaı beklesek da bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile içerisinden kolaylık bir halde tedavi edebilmek için bu kullanılıyor. Antrparantez eşeysel alışverişlev bozukluğunu da tedavi kılmak için kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavemetli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat temelvurularının 2000 adetine doğruın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı alışverişleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri aşiyan istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına kuruluşlabilecek en essah katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna mümasil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da muhteşem vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde görev kayran gayrı fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir miktarda farmasötik daabat patentinin doğru sahibi olması ve temelvurusunu ilk fail kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana kayranında çhileışmalarını daimî rahatleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbir hayli kat Türkiye Senenin Bilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil memleket haricinde yani global anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların hakkındalığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile baş başa leziz alışverişlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı alışverişe yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birbir hayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken mümasil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çhileışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış ayar yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda görev kayran bir kızıl sahası ile baş başa temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğalışverişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı ayar yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a yayımcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak alışveriştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.kez ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada konseptlerine görev verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem katılmış ayar mizan potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel gereç kuruluşsındaki havailuklar yardımıyla yüce derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine yönlü rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada görev kayran ilimlara gereğince başkaca, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al http://aksiyonoyunlari.name.tr/ https://mutlakseveceksin.name.tr/ https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al