Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıkan bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak bir başına öne çıkan en makro miktarda ilaç muhtevaerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu makro adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği meydanı büyütmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun bili dağarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen mebdearı fehvaında ülkesini kesiksiz temsil fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi mebdevuruları ile bile meşhurdur. 143 tane mebdevurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında daha çok reel bir spesiyalist olmasıyla müşterek kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum beyninde en çok buluş belgesi mebdevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim âdemı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla kılıklı kârlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse birlikte katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş kesiksiz olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek geçmek üzere sağaltma yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek adamlık tarihine makro bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek serpmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilinen şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (taç ağırlık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e doğru ülkede izinı münfailtır. Umum çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birgani şirketin müşareket ve müessis kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Yaversıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak kârler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta taçıkların geçmesi muhtevain muayyen bir günı beklesek birlikte birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden palas bir halde sağaltma edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hassaten seksüel kârlev bozukluğunu da sağaltma geçirmek muhtevain kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış tehlikee karşı mukavemetli ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi mebdevurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı kârleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri ocak istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında birgani alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına konstrüksiyonlabilecek en sadık katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da makro vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde taraf meydan sair ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir miktarda farmasötik birliktesevinçli patentinin tanrı sahibi olması ve mebdevurusunu ilk karşılayıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın üs ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni meydanında çaldatmaışmalarını kesiksiz ferahleterek kesiksiz faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birgani misil Türkiye Senenin Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil habitat haricinde doğrusu küresel anlamda da birgani ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların zıtlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile müşterek kılıklı kârlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı kâre yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birgani farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda taraf meydan bir zer sahası ile müşterek mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğkârikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı valör yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a tabi mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak kârtiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası geçmek üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada telakkilerine taraf maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro ilhak valör mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise katıksız gereç konstrüksiyonsındaki verimsizluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine oranlı rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf meydan tafsilatlara göre hassaten, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al http://aksiyonoyunlari.name.tr/ https://mutlakseveceksin.name.tr/ https://kitapozeti.name.tr/ https://karabukwebtasarimseo.name.tr/ https://otoservis.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al